X
 25.05.2016 Забава

Најдобриот и најбрзиот начин на врзување на вратоврска

Видео кое на наједноставен начин ви покажува како да врзете вратоврска.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава