X
 31.05.2016 Уметност

Неверојатни оптички илузии во уметничките фотографии

Прекрасни слики кои ќе ве натераат да се изгубите во нивната оптичка илузија.

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Уметност