X
 13.06.2016 Култура

Помалку познати факти за ликовите од серијата "Game of thrones"

Помалку познати факти за ликовите од популарната „Game of thrones“. 

 

fakti


Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура