X
 04.07.2016 Култура

Cool лето во CINEPLEXX

ОД 01 ЈУЛИ ДО 31 АВГУСТ ОСВЕЖИ СЕ ВО CINEPLEXX!

Секој вторник гледај филмови по намалена цена и уживај во ГРАТИС освежувања.

За секој посетител следува Cedevita освежување и ваучер за сладолед во Play Cafѐ Skopje City Mall 2+1 топка гратис.

Дел од филмовите кои се на репертоарот
Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура