X
 04.07.2016 Култура

Најубавото место во секоја сојузна држава на САД


САД е прекрасна земја, за тоа слушаме одамна. Но сега правиме чекор поблиску и гледаме што навистина е највредно за посетување во секоја од сојузните држави.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура