X
 22.02.2015 Култура

Цената на една "Оскаровска" убавина

Отсекогаш сте сонувале да зачекорите на црвениот тепих за време на Оскаровската ноќ? Подгответе ги вашите паричници бидејќи за изгледот треба да потрошите прилично многу.

 

cena

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура