X
 17.09.2016 Технологија

Одлични апликации за почетокот на академската година

Како што доаѓа есента и времето станува постудено јасно е дека започнува новата академска година.

 

aplikacii


Еден од најкорисните предмети кои студентите постојано го држат до себе е паметниот телефон. Сега е вистински момент да го „наполните“ со апликации кои ќе ви помогнат да се организирате, поврзите со нови пријатели, да останете информирани и секако, да учите.

 


Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија