X
 24.10.2016 Живот

Работи кои ќе ве натераат да се чувствувате старо

Не толку далечната 2004 не' потсетува колку работи се случиле во една деценија.

 

pop


Во 2004 година, Бритни Спирс беше актуелна поп принцеза, а Фејсбук беше новата веб страна за која вашите родители воопшто не знаеја. Се чувствувате старо? Ова се работи, луѓе, трендови и приказни кои дефинитивно кои ќе ве натераат да се чувствувате уште постаро.

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот