X
 27.06.2022 Забава

Јутјубер покажа како изгледа одењето на балканско семејство на море

Младиот јутјубер Сеад Хрустановиќ од Босна и Херцеговина кој живее во Словенија го воодушеви интернетот со видео во кое на шега прикажува како се однесуваат балканските мајки на море.Извор: 6yka.com
Фото: Screenshot/YouTube
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава