X
 01.11.2016 Култура

Најпаузираните сцени од филмската историја

Постојат луѓе кои повеќе сакаат да гледаат добар филм од удобноста на нивниот дом, јадејќи пуканки по пижами. Друга одлична предност е можноста да вратите, прескокнете или паузирате дел од филмот кој ве интересира со што се подобрува вашето филмско искуство.

 

film


Со тоа кажано, постојат неколку сцени низ филмската индустрија кои се најпаузирани од страна на гледачите. Проследете кои се.

 

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура