X
 07.12.2016 Образование

Училишта и кампуси со прекрасен дизајн

Поголемиот дел од учениците не ги сакаат своите училишта/факултети и не сакаат да одат. Меѓутоа, постојат училишта/колеџи со прекрасни градби и прекрасни кампуси кои со својата архитектура и дизајн едноставно ве привлекуваат и маѓепсуваат.

 

најубави


Ова се некои од најубавите - Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование