X
 10.12.2016 Живот

Фрази кои можат да ги разберат само родените во 90-те

Фрази кои сигурно денес младите не би можеле да ги разберат!

 

frazi

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот