X
 29.12.2016 Живот

Грешките во „Преспав“

Серијата „Преспав“, една од најдобрите хумористични серии во нашата земја, совршено ги претставува општествените случувања во нашаа земја - ликовите одлично ги прикажуваат стегите во кои живее балканскиот човек и од кои не може да избега.

Во продолжение насмејте се со грешките кои актерската екипа ги направи во текот на снимањето. Интервјуто со еден од актерите можете да го прочитате ТУКА

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот