X
 21.02.2017 Технологија

Најголемите грешки во историјата на технологијата

Технологијата е еден посебен свет кој особено успеа да се развие во последнава деценија. Меѓутоа, порано оваа индустрија не била толку позната, па логично е голем дел од уредите денес да не биле прифатени во тоа време. Ова се најголемите грешки кои технолошките компании ги направиле низ годините.

грешки

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија