X
 16.01.2015 Култура

Неверојатни историски моменти

Фотографии кои самите ја испишуваат историјата на светот.

 

историја

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура