X
 22.02.2017 Култура

Историски слики кои покажуваат колку технологијата го промени детството

На децата денес можеби им е тешко да поверуваат дека постоело време кога немало паметни телефони, а сепак било многу забавно. Погледнете ги овие историски слики кои го докажуваат ова.

девојче

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура