X
 11.04.2017 Култура

Најмоќните реклами за 2016 година

Социјалното рекламирање често пати ги истакнува проблемите кои повеќето од нас сакаат да ги премолчат. Постерите и билбордите често пати може да бидат поуверливи отколку било кој збор.

Најмоќните реклами за 2016 година

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура