X
 22.04.2017 Култура

Објавени првите фотографии од седмата сезона на „Game of thrones“

Како што се приближува летото и започнувањето на новите епизоди на „Game of thrones“, единствено фотографиите можат (делумно), да ги задоволат нетрпеливите обожаватели на оваа серија.

тронови
Фото: НВО

Не е лесно врз основа на фотографиите да се заклучи што ќе се случува во наредната сезона, ама барем имаме материјал за анализа!

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура