X
 19.05.2017 Образование

Како изгледа денешното модерно образование?

Видео кое од ден на ден станува сè повеќе и повеќе наша реалност.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование