X
 03.06.2017 Живот

Неверојатни фотографии кои покажуваат дека пријателствата можат да траат

Нема сомнеж дека пријателството е најскапоцениот подарок во животот. Некои пријатели доаѓаат и си одат, но некои се остануваат цел живот. Погледнете ги фотографиите кои сведочат за трајни пријателства.

деца


ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот