X
 21.07.2015 Забава

Малку поразлични селфиња од сите страни на Земјата


„Селфито“ е критикувано денес како непотребно, но иако се гледа основата на критиката, тоа не секогаш е бесполезно како што се смета. Овие „селфиња“ не покажуваат совршени пози од човечки лица, ами креативни портрети од патници на некои од најубавите земји во светот.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава