X
 24.08.2017 Забава

Летни проблеми со кои сите сме се соочиле

Лето. Топло време, пријатели, одмор; прекрасен период полн со забава и моменти за паметење. Но секоја паричка има две страни.

лето

Исто така, летото значи потење, лепење и смрдеа. Погледнете ги овие урнебесни илустрации што ги прикажуваат летните проблеми со кои се соочуваме сите.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава