X
 11.01.2015 Култура

Најлошите филмови од 2014


Ги погледнавте најдобрите, најпопуларните и најзборуваните филмови од изминатата година, но не ги погледнавте најозборуваните во негативна смисла. Листата од најлоши филмови излезени изминатата година беше објавена на „Kneel before blog“.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура