X
 21.01.2015 Култура

Прекрасните спортски сали во Катар


Во тек е Светското првенство во ракомет за мажи во Катар. Ги гледаме нашите момци на теренот, но малкумина имаат шанса да ги видат истите сали подетално и однадвор. Првенството се одржува во 3 спортски сали. Сите изгледаат прекрасно. Повеќе во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура