X
 21.01.2015 Забава

Студентскиот живот за време на испитната сесија

Секој студент знае дека постојат два стилови на живеење додека се на факултет - еден стил пред сесијата и после сесијата,  и еден стил за време на сесијата. Погледнете ги разликите.

 

сесија

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава