X
 19.03.2015 Образование

Реформите во образованието прикажани преку филмски сцени

Средношколците на доста креативен начин успешно ги адаптираа филмските сцени и сцените од цртаните со нивната моментална борба против екстерното образование.

 

реформа

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование