X
 03.02.2015 Забава

Луѓе кои дале отказ на најкреативен начин

Доколку немате идеја како да се соочите со вашиот шеф, тогаш можете да искористите еден од овие креативни начини на давање на отказ.

 

отказ

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава