X
 10.05.2016 Култура

Неверојатни факти за филмската индустрија

Интересни факти за филмската индустрија која дефинитивно ќе ве восхитат.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура