X
 08.02.2015 Култура

Да се потсетиме колку е прекрасна вистинската љубов


Последното видео на Енди Грамер е одлично поради многу причини. Некои од причините се 8-месечни врски, други се 10-годишни бракови, а има и такви од 70 години заеднички живот.

Прекрасно е да се видат толку парови кои се среќни заедно, без разлика дали се заедно месеци или децении. Во видеото го има и Грамер со сопругата. Внимавајте на 00:21.Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура