X
 12.02.2015 Култура

Училишните оброци низ светот

Погледнете ја разликата на училишните оброци во земјите низ светот.

 

obroci

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура