X
 14.02.2015 Забава

Лесен квиз за сметководители

Се` што треба да направите е да ги напишете броевите најбрзо и најточно што можете.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава