X
 27.03.2015 Забава

Екстремни селфиња за кои вреди да се ризикува животот


Сите селфиња не се исти. Некои се креативни, а некои и ризични по животот. Но, крајниот резултат најчесто вреди за ризикувањето, барем доколку судиме според овие фотографии.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава