X
 10.04.2015 Живот

Перо Антиќ го има репот на Тодор Гечевски!

Најпопуларното ток шоу кај нас, Еден на Еден, продолжува со извонредна емисија за сите кошаркарски вљубеници. Ѕвездите на мак кошарката Тодор Гечевски и Ѓорѓи Чековски се гости заедно со легендата Лазо Лечиќ. Погледнете само мал дел од она што ќе го гледаме оваа сабота во 22.30 часот на Алфа тв.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот