X
 05.05.2016 Култура

Удобни места за читање за секој љубител на книгата

Читањето е задоволство само по себе - но радоста кога ќе го пронајдете совршеното место за читање, додека во раце ја имате вашата омилена книга е нешто посебно.

 

читање


За сите љубители на книгата, овие места нудат совршена атмосфера за читање - доколку немате тогаш дефинитивно треба да создадете вакво „катче“ во вашиот дом каде ќе можете целосно да се исклучите од реалноста и да се препуштите во светот на книгата. 

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура