X
 23.04.2015 Образование

Јавните личности со поддршка за Средношколскиот пленум

Јавните личности од нашата земја даваат поддршка за Средношколскиот пленум и храбрите средношколци, како и за средношколскиот марш кој ќе се одржи денес во 12.00 часот.

 Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование