X
 25.04.2015 Забава

Апликации кои итно им се потребни на мрзеливите луѓе


Програмери, доколку немате идеја за апликација на која би работеле, ве молиме фатете се за работа и создадете некоја од овие. Мрзеливците низ светот ќе ви бидат благодарни и сигурно ќе бидете богато наградени.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава