X
 17.03.2016 Живот

Фотографии кои се премногу совршени за да бидат случајни

Фотографиите во продолжение се доказ дека некои работи се премногу совршени за да бидат оставени на случајноста.

 

совршени

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот