X
 09.05.2015 Култура

Најдобрите филмови кои не` очекуваат летово


Летна филмска сезона. Може да ги „намирисате“ пуканките кои ќе ги изедете во следниве неколку месеци. Со толку многу високобуџетни филмови летово ви доаѓа да оставите сè и да се преселите во киното. Што точно нè очекува летово? Ова се насловите кои ги очекуваме.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура