X
 22.05.2015 Култура

Најопасните туристички атракции


Едвај чекате да дојде денот кога може да земете одмор и да избегате од сè - работа, факултет и она што ве вознемирува секојдневно. Тропските дестинации изгледаат најпримамливи за оваа намена. Но, внимавајте доколку одите во близина на овие места. Тие буквално може да убијат.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура