X
 01.06.2015 Култура

Како изгледале познатите актери во нивните први појавувања на екраните?


Голем дел од познатите актери денес ја започнале својата кариера уште на мали нозе. Роберт Дауни Џуниор, Анџелина Џоли и други биле ѕвезди целиот свој живот.

Би сакале да видите како изгледале во првите појавувања на екраните? Ѕирнете во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура