X
 25.07.2015 Култура

Знаци кои покажуваат дека сте зависни од читањеПрвиот чекор е признавањето. Доколку сè уште сте далеку од признавање дека сте зависни од читањето, овие знаци нека ви бидат карта до реалноста.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура