X
 02.08.2015 Култура

Инспиративни изреки од класичните филмови


Голем дел од овие изреки се користат за инспирација меѓу луѓето, но многумина не се сеќаваат или не знаат откаде потекнуваат тие. Ова се некои генијални реченици кажани на филм.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура