X
 07.08.2015 Живот

Никогаш нема да жалите за овие животни искуства


Патувањето секогаш е забавно и позитивно за менталното и физичкото здравје. Но, може да биде тешко да се пронајдат уникатни места кои вредат да се посетат. Претставуваме токму такви места за најголемите авантуристи меѓу вас.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот