X
 24.08.2015 Образование

Враќањето на факултет раскажано во гифови


Имаме лоша (или добра) вест: за помалку од еден месец започнува новиот семестар. Подготвени сте?

Без разлика дали одговорот е позитивен или негативен, ве потсетуваме на она што се случуваше минатата година и што ќе се случи оваа и тоа со помош на изразите на американскиот комедијант Џими Фалон.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование