X
 10.09.2015 Образование

Докази дека сиромашните студенти се најголеми генијалци


Проектите „Направи сам“ може да заштедат пари секому, но за поголемиот дел од студентите тие значат преживување на секојдневието. Фотографиите се совршен доказ за тоа.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование