X
 02.02.2015 Живот

Ликовите од книгата наспроти ликовите од серијата "Game of thrones"

Како изгледаат ликовите според книгата, а како изгледаат ликовите во серијата „Game of thrones“?

 

тронови

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот