X
 30.10.2015 Забава

Тенка е линијата помеѓу креативноста и мрзеливоста

Навистина, тенка е линијата помеѓу мрзеливоста и креативноста. Со оглед на тоа што биле доста големи мрзливци, овие луѓе се одлучиле за друга алтернатива за решавање на проблемот.

 

тенка линија

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава