X
 06.11.2015 Забава

Домови на познатите кои можете да ги изнајмувате

Зошто вашиот следен одмор да го поминете во обичен хотел, кога можете да престојувате во позната куќа, односно куќа на позната личност.

 

dom


Неколку домови на познатите личности би можеле да бидат изнајмени за една вечер или неделно, меѓутоа треба да имате во предвид дека дел од нив се прилично „солени“. 

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава