X
 15.09.2021 Култура

Пристигна трејлерот за новата сезона од серијата „Утринско шоу“ со Џенифер Анистон

Со отворањето профил на „Инстаграм“ Џенифер Анистон го сруши интернетот бидејќи речиси нема личност што не ја сака и не ја следи.

Таа е една од ретките жени од јавниот свет не се вмеша во озборувања и скандали.

Кога излезе „Утринско шоу“, во која таа не само што ја има главната улога туку е и продуцент, сите едвај ја чекаа серијата.

Сега пристигна и најновиот трејлер за втората сезона од серијата, чија премиера е на 17 септември.Извор: Lolamagazin.com
Фото: Screenshot/Youtube
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура