X
 08.02.2016 Образование

Вистинските причини за лошото детско однесување


Воспитувањето секогаш не е лесно. Впрочем, тоа никогаш не е лесно. Секогаш е потребен баланс меѓу елементите како внимание, совет, слобода итн. Во галеријата пронајдете слики направени од „Curejoy.com“ кои ќе ве инспирираат да размислувате од поинаков агол кога станува збор за воспитувањето на вашето дете.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование